נופש בסרי לנקה ובמלדיביים

פינאוולה – Pinnawela

פינאוולה - Pinnawelaביום האחרון בסרי לנקה, היה העובדה כי חיכיתי. . למה? בשביל זה הייתי צריך לבקר יתומים לפילים.
בדרך כלל, אלה שהולכים לבית היתומים לפילים מסוגלים ללכת, הגנים הבוטאניים המלכותיים, שטח ענק של כמעט 150 דונם, עם היסטוריה של כמעט 650 שנה. לא הגענו בשל חוסר זמן, אבל, כן, מאז המאה ה-14, משפחת המלוכה, סרי לנקה אז אל קאנדי, חשבתי על שתל זה גן, מתוחזק ירח דבש בסרי לנקה העתק קרוב עד היום. יותר מ-5,000 מינים של צמחים, עצים ושיחים. יש גם גינה רק עם תבלינים, אבל המועדף על כל הגן עם סחלבים. ותראה אם אתה בסביבה, בדרך לבית היתומים פילים, קולומבו מטעי תה רבים. כן, מלבד , עוד תמונה אשר חיכיתי מאז הוזמנתי פרטי הטיול הזה הוא השדות הירוקים עם תה עלים. Li נובעת שהקציר הבריטי הזה הראה סרי לנקה או ציילון, על מפת העולם והחדשים, יעדי תיירות גדול.

ו-, בסופו של דבר, אני חייב בו רציתי ביותר. ajung la פילים יתומים. Pinnawela נקרא ו הוקמה בשנת 1975 עד מארח נטוש, נפגע, או כאלה סרי לנקה עם ילדים שהוריהם מתו. עם הזמן, הוא צריך Pinnawela משפחה גדולה של , מצוין מספר 40. מה שראיתי כאן מזכיר לי תאילנד, אך תיירות, פחות שכיחים, הציע להם את ההזדמנות כדי לא להתערב רבה בחיים.

אני רואה בתמונות, קרוב מאוד , אך כל זה לידי אחיו הגדול של בית היתומים. ישנם ביתית, למרות שהם מלמדים אנשים. שמתי לב כאשר הם הלכו סרי לנקה עם ילדים רע עבור מתיז ודומה מדי יום תוכנית אמיתית. זה היה שווה את זה אז ביקרתי תמונת יצרן שנעשו מחברות, יומנים, מגנטים למקרר, כרטיסי מ הגללים של פילים.