נופש בסרי לנקה ובמלדיביים

סיגירייה – Sigiriya

סיגירייה - Sigiriyaסיגירייה uדמבולה הינו ממוקם באזור של ריכוז אתרים ארכיאולוגיים המהווים חלק אזור מורשת עולמית הכולל את אנורדחפורה, פולונרובה קאנדי הצפופים ביותר של סרי לנקה.

זה בעצם מקדש ממוקם על גבי מצוק בגובה של-200 מטרים. אתה חושב אולי אנחנו, שיש להם ניסיון עם הפסגות גבוהות מ בהרי הקרפטים, טיפס על העליון. . ובכן, זה לא בדיוק נכון, במיוחד כמו ממקום למקום הוזהרתי לטפל ב- ba כלבים רובוטים תועים, החולדה. סרילנקה נראה שיש סוג של ניסיון להגיע למקום העדן, ובגלל זה אני חייב persevered, על פי גובה רע, ואני  נעשית על כמה צעדים מפוקפקים, מונעים מאיתנו מעקה ברזל. . ובכן, כולם טובים כאשר תסיימי עם טוב. הייתי עומד להגיע לפסגה. אנחנו לא נחכה. גן עדן, אבל הנוף היה מענג.

מה שאני ראיתי שם, על גבי הסלע, שרידי הארמון המלכותי מן המאה החמישית, בשם המלך קסאפה. אבל הארמון היה אמור להיות “את הציפוי על סרילנקה העוגה” סיגירייה, אבל הנוף אשר היא מציעה. התחום העליון רויאל כולל, מלבד הדירות רויאל, ואת בריכת שחייה, גנים, בריכה, ממקום למקום פזורים על ציורי הקיר המתארים אותם כמו שכתוב על פילגשים המלך.

לאחר סיגירייה עצרנו ב גן -מטאלה. אף פעם לא ראיתי, זנזיבר, קמבודיה, ויאטנם תבלין כזה. חוות או הגנים. יש את הטעמים האקזוטיים ביותר, את מסבירה סרילנקה את ההיסטוריה יפה ואת שיטת השימוש של כל אחד, אתה מרותק, אבל מעט מדי להחזיק הסופי. יותר מדי מידע חדש תוך זמן כה קצר.